Zaawansowane rozwiązania

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła to najtańsze, bezobsługowe i ekologiczne źródło ciepła na prąd. Pompa produkuje ciepło wykorzystując do tego procesu tylko 20-25% energii elektrycznej(także tej pochodzącej np. z paneli fotowoltaicznych, wówczas jej wydajność rośnie) oraz 75-80% energii z powietrza(źródło odnawialne) na zewnątrz budynku.

Pompy typu powietrze-woda, które oferujemy, są łatwe w montażu i wymagają niewielkiej powierzchni. Są niezwykle ekonomicznym i do tego ekologicznym rozwiązaniem.

Są w stanie zapewnić 100% energii cieplnej potrzebnej do ogrzania domu, także podczas ostrej zimy.

Dobór pompy odbywa się indywidualnie. Nasi doradcy biorą pod uwagę zarówno wymagania i życzenia klienta, jak i istniejącą instalację, kubaturę domu i energooszczędność budynku. Chcemy, by nasi klienci skorzystali z maksimum możliwości oferowanych pomp, a co za tym idzie – najtańszej formy ogrzewania w domu.

Moc 10 kW

Wola Krzysztoporska

Moc 10 kW

ZELÓW - WOJ. ŁÓDZKIE
POMPA CIEPŁA TYPU POWIETRZE WODA

Zasada
Działania

To urządzenie działa na podobnej zasadzie jak lodówka. Przy pomocy czynnika roboczego wymusza przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do tego o wyższej temperaturze.

Wybrane modele pomp działają w obie strony, czyli zimą ogrzewają pomieszczenie, ale latem chłodzą. Urządzenie chłodzi i ogrzewa wodę, która optymalnie wypełnia instalację podłogową, ale współgra według potrzeb także z tradycyjnymi grzejnikami.

Jakość i niezawodność

JAKIE POMPY CIEPŁA OFERUJEMY?

Wieloletnie doświadczenie, obsługa serwisowa urządzeń naszych klientów a także komponowanie ich z instalacją fotowoltaiczną zawiodło nas do wąskiego wyboru najlepszych na rynku marek, które po prostu sprawdzają się w użytkowaniu. 

Nasi klienci dzięki śledzeniu za pomocą aplikacji ich sprawności i wydajności mają świadomość ich jakości i efektywności. To dlatego możemy pochwalić się tyloma rekomendacjami klientów.

Nasze rekomendacje

Dlaczego warto
zainwestować?

Urządzenie wykorzystuje darmowe źródło ciepła, jakim jest powietrze

To najtańsze źródło ciepła w domu na prąd

Połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną daje nam niemal darmowe ciepło w domu.

Nie wymaga wiele miejsca ani w domu ani w ogrodzie, spokojnie zastąpi miejsce starego kotła, a miejsce w którym normalnie musielibyśmy składować opał, możemy wykorzystać w dowolnym celu.

Jest niemal całkowicie bezobsługowa.

Zadzwoń! Napisz!

Kontakt

32 411 08 42

biuro@begolden.com.pl

Armii Krajowej 133, 40-750 Katowice

Godziny otwarcia biura

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00